Odabaşı Makina

Odabaşı Makine Otomotiv A.Ş Diyarbakır’da kurulmuştur.Odabaşı treyler ve Hyundai HMF iş makinaları Olarak Diyarbakır 1. Organize Sanayi Bölgesinde 11,500 m2 kapalı olmak üzere toplam 23,700 m2 lik üretim tesisinde üretimini gerçekleştirmektedir.


Fabrikamızda ürettiğimiz ürünler; Havuz damper, Kutu damper, Arazöz, Çöp Kamyonu, Yol Süpürme Aracı,Kar Küreme ve Tuzlama, İtfaiye Aracı, Havuz Treyler, Adrli Tanker, Lowbed, Sal Treyler, Tanker Treyler, Silobas, Konteyner Taşıyıcı, Buğday Silosu, Kapaklı Kasa Treyler olmak üzere bu imalatları gerçekleştiren odabaşı makine zengin ürün alternatifi ciddi dorse üretimi kapasitesi ile hızlı ve iddali bir şekilde dorse sektöründe öncü firmalar arasına girmeyi hedefleyen ve büyümeye devam eden kuruluşların arasında yer almaktadır. Odabaşı Makine HMF Hyundai iş makinaları doğu ve güneydoğu Anadolu bölge distribitörü olup 16 ili kapsayan satış ve servis yedek parça ağına sahiptir.


Müşteri talebini ve memnuniyetini üretim felsefesine dönüştüren odabaşı makine,odabaşı treyler Beklentilere hızlı bir şekilde çözüm üreten ve cevap veren özgün tasarımları ve kalite standartlarından ödün vermeyen dorse ve damper kullanıcısına sunduğu kaliteli ürünleriyle sektörün tercih edilen markaları arasına hızla girmektedir.


Sektördeki genç dinamik ve güven veren hizmet kadrosuyla ve ayrıca satış sonrası garanti hizmetiyle bu gücü kaliteli ürünlere dönüştüren odabaşı treyler TÜV AUSTRIA-TSE-TSEK-HİZMET YETERLİLİK BELGESİ-İSO 9001- 14001 ve CE Kalite belgeleri ile ürünlerinin kalitesini tescillemiştir.